Nasz Partner to Lider Ubezpieczeń. Unilink jest największą multiagencją w Polsce. Niektórzy Agenci, którzy mają status Złotego Partnera Unilink mają możliwość udzielania dodatkowych rabatów.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwośc zakupu niektórych polis ubezpieczeniowych online z dodatkowym rabatem Agenta.Naszym Klientom oferujemy dodatkowe rabaty obniżające składkę ubezpieczeniową.

ubezpieczenie szkolne

NNW Szkolne – ubezpieczenie 24h na całym świecie. Wybór 3 wariantów ubezpieczenia. Możliwość rozszerzenia polisy ubezpieczeniowej o dodatkowe opcje.

Ubezpieczenie szkolne

Nasze ubezpieczenie pozwoli Ci chronić to co najażniejsze. W każdej chwili możesz zadbać o siebie i Twoich bliskich. Kupujesz ubezpieczenie online – wybierasz wariant ( wybór – 6 wariantów) i opłacasz polisę. Polisę otrzumasz na adres e-mail. Kliknij w poniższy link zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę Unilinku – Lidera ubezpieczeń w Polsce.

UBEZPIECZENIE DOMU I GOSPODARSTWA ROLNEGO

Dla Naszych klientów przygotowaliśmy również ubezpieczenie domu i gospodarstwa rolnego – polisa online. Polisę ubezpieczeniową z rabatem Agenta otrzymasz na wskazany adres e- mail. Oferta z ubezpieczeniem bedzie wysłana zawsze z adresu e-mail wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ponieważ ilość rabatów jest uzależniona od danego Towarzystwa sugerujemy wczęsniejszy kontakt z Nami, ponieważ w ofercie mamy bardzo dużo Towarzystw Ubezpieczeniowych -potrzebujemy czasu na wybór dla Ciebie Najlepszej oferty ubezpieczeniowej. niektóre z Naszych rabatów jest dostępna w linku poniżej lub zakładka promocje na stronie www.polisa.tv

Dziękujemy i Zapraszamy

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

Dla Naszych klientów przygotowaliśmy również ubezpieczenie OC samochodu – polisa online. Polisę ubezpieczeniową z rabatem Agenta otrzymasz na wskazany adres e- mail. Oferta z ubezpieczeniem bedzie wysłana zawsze z adresu e-mail wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ponieważ ilość rabatów jest uzależniona od danego Towarzystwa sugerujemy wczęsniejszy kontakt z Nami, ponieważ w ofercie mamy bardzo dużo Towarzystw Ubezpieczeniowych -potrzebujemy czasu na wybór dla Ciebie Najlepszej oferty ubezpieczeniowej. niektóre z Naszych rabatów jest dostępna w linku poniżej lub zakładka promocje na stronie www.polisa.tv

Dziękujęmy i zapraszamy po rabaty.

ubezpieczenia Firmy i inne ubezpieczenia

Ubezpieczenie firmy, pozostałe ubezpieczenia

W ofercie posiadamy rówież ubezpieczenia skierowane do Firm, radców prawnych etc. Posiadamy również atrakcyjne ubezpieczenia turystyczne, na Życie. Więcej o ubezpieczeniach przeczytasz poniżej.

Verified by MonsterInsights