Promocje

Promocje 2021 u Mroza – wybrane promocje w 2021 roku.

Promocje – dzięki współpracy z Unilink  Naszym klientom możemy zaproponować  dodatkowe zniżki. Promocje zazwyczaj są ograniczane czasowo i obejmują pewien okres dlatego aby uzyskać informacje o Twoich promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie zapraszam do kontaktu osobistego.

Możemy zaoferować Ci ubezpieczenie samochodu OC, AC, Assistance czy NNW – z atrakcyjnym rabatem  lub bonusem  – ponieważ Unilink jest jedną z największych Multiagencji Ubezpieczeniowych. Posiadamy w bazie ofert także propozycje polisy dla nieruchomości i ruchomości. Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć .

Gwarantujemy także ubezpieczenie turystyczne na czas podróży po kraju i za granicą, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. 

 

Zniżka -10% w Ubezpieczeniach Rolnych

Oferta ważna w okresie 01-01-2021 do 31-12-2021 – rabat na zakup ubezpieczenia Gospodarstwa Rolnego w Towarzystwie Ubezpieczeniowym  COMPENSA –  o szczegóły oferty zapytaj Agenta.

 

 

 

Promocje – zniżki na ubezpieczenie w okresie styczeń -marzec 2021.

Wybrane zniżki i promocje za ubezpieczenie – aby uzyskać pełną ilość zniżek i promocji w ww okresie skontaktuj się z Agentem . Przedstawiam tylko wybrane zniżki – ponieważ często po przeprowadzeniu APK (analizy potrzeb klienta) – okazuje się, że klient może uzyskać dodatkowe zniżki na polisie. Zapraszam do kontaktu. 

UNIQA

Ubezpieczenie komunikacyjne dodatkowa zniżka od 5%.

Jeśli masz ubezpieczony dom w Uniqa – skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% na ubezpieczenie Twego samochodu. UNIQAOferta ważna od 1 lipca 2019. Jeśli chcesz możesz otrzymać nawet do -30% zniżki na AC (autocasco) Twego samochodu – warunek posiadanie polisy majątkowej w Uniqa.

 

ERGO HESTIA

Ubezpieczenie komunikacyjne – dodatkowa zniżka -10%.

Polisa OC dla Twojego samochodu z dodatkową zniżką -10% otrzymasz jeśli w poprzednim okresie miałeś ubezpieczony pojazd poza ERGO HESTIĄ. Zniżka przysługuje zarówno w OC jak i innych opcjach ubezpieczenia komunikacyjnego.ERGO HESTIA

Ubezpieczenia pozakomunikacyjne – dodatkowa zniżka do -10%.

Skorzystaj z dodatkowej zniżki na ubezpieczenia pozakomunikacyjne np polisa majątkowa domu z dodatkową zniżką -10% na składce ubezpieczeniowej.

 

ALLIANZ

Ubezpieczenie turystyczne -dodatkowa zniżka.

ALLIANZ

Allianz – ubezpieczenie turystyczne – dodatkowy rabat.

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter taniej ponad 8% w Tylmanowej.

Ferie czas zacząć  – a dzięki współpracy z Allianz – dla klientów chcących kupić ubezpieczenie turystyczne u Mroza w Tylmanowej – oferujemy dodatkowy rabat .

Od dziś oferujemy około 7-15% zniżki na ubezpieczenie wyjazdu ze sportami zimowymi wysokiego ryzyka do następujących krajów:

  • Austria, Andora, Czechy, Francja, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Włochy.

Wystarczy, że w Globtroter – (OWU dostępne tutaj  polisa.tv) dodasz kod rabatowy:- uzyskany u Agenta w Tylmanowej w trakcie przygotowania oferty, a zniżkę gwarantuję otrzymasz minimum -7%.

Kod  rabatowy , działa  również  w  PAKIECIE  SPORT  „Sporty  zimowe  z ryzykiem – Europa”. Wystarczy, że wybierzesz wariant PAKIETY SPORT: Sporty zimowe z ryzykiem – Europa.

Aktualna promocja w Allianz dotyczy ubezpieczenia podróżnego .

Ile można zaoszczędzić kupując ubezpieczenie w ALLIANZ u Mirosław Mróz.

 

WARTA

WARTA

Ubezpieczenie rolne  – dodatkowa zniżka -20%.

Dlaczego OTRZYMUJESZ  RABAT – bo dzięki  długoletniej współpracy WARTY z najlepszymi agentami,  mogę  Ci  zrobić ten prezent – zachęcający do zakupu ubezpieczeń a Warcie/HDI . Dla nowych klientów Warty ubezpieczających Gospodarstwo Rolne mamy – 20 % zniżki. Jeśli masz zakupione ubezpieczenia w Warcie możeszx liczyc na dodatkowe zniżki . Zapraszam do kontaktu.

 

Ubezpieczenie turystyczne – dodatkowa zniżka -10%.

Korzystaj z promocyjnej oferty na ubezpieczenia PODRÓŻNE w Warcie. Kup ubezpieczenie podróżne na stronie https://online.warta.pl/ i wpisz kod rabatowy

A00008813004

Dlaczego OTRZYMUJESZ  RABAT – bo dzięki  długoletniej współpracy WARTY z najlepszymi agentami,  mogę  Ci  zrobić ten prezent. Jeśli nie wiesz jak wpisać kod zapraszam do kontaktu.

Oczywiście zapraszam również do sprawdzenia innych ofert Warty – Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu i domu w WARCIE.

Wymagamy: Zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych w celu przygotowania oferty ubezpieczeniowej.

%d bloggers like this: