polisa.tv -ubezpieczenie online

Unilink

Unilink przyznał status Złotego Partnera dla Ubezpieczenia Mirosław Mróz

Unilink - dlaczego ?

Od wielu lat wspłpracujemy z Unilink. Jest to solidny parner biznesowy. Na wybór parntera do współpracy zdecydowaliśmy się - po informacjach Klientów o jakości oferty ubezpieczeniowej oferowanej przez Unilink. Dodatkowym argumentem była możliwość udzielania dodatkowych zniżek ubezpieczeniowych .
" Duży może więcej " - dlatego nasi klienci otrzymują atrakcyjne promocje i rabaty za zakup ubezpieczenia.

szkoda - pożar

Ubezpieczenie OC samochodu

Szeroki zakres Towarzystw Ubezpieczeniowych gwarantuje Naszym Klientom wybór dobrego ubezpieczenia komunikacyjnego . Oprócz podstawowego ubezpieczenia OC samochodu klienci kupują również dodatki do ubezpieczenia komunikacyjnego.

fire, burning house, flame-2946038.jpg

Ubezpieczenie domu

Dla Mnie to jedno ważniejszych ubezpieczeń. Na majątek pracujemy czasem całe życie - a niestety czasem mała iskra może spowodować utratę dorobku życia.

Ubezpieczenie Życie i zdrowie

Najważniejsze ubezpieczenie. Nie ma nic cenniejszego niż Zycie i zdrowie. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć możliwość zabezpieczenia Siebie i Bliskich - przed : ............... ............... ................ TO TWÓJ WYBÓR !.

white car parked near green trees during daytime

Ubezpieczenie turystyczne

Jeszcze kilka lat temu - Klienci najczęściej odpowiadali - po co przecież nic się nie stanie. Dzisiaj Moi klienci - najczęściej pytają czy nie ma możliwości zwiększenia sumy ubezpieczenia oraz czy można jeszcze bardziej zabezpieczyć Siebie i osoby bliskie w czasie wypoczynku.

Ubezpieczenie Firmy

Jak ubezpieczyć Firmę . Moi klieci coraz częsciej kupują ubezpieczenia firmowe. Dlaczego ? Bo my wszyscy jako klienci - coraz więcej wiemy ... jak reklamować usługę, jak egzekwować rękojmię. Dzisiaj przedsiębiorcy wiedzą, że trzeba zabezpieczyć Firmę nie tylko od strat materialnych - ale również od innych zdarzeń wpływających na funkcjonowanie własnej firmy.

Ubezpieczenie szkolne

Obecnie coraz więcej Rodziców decyduje się na zakup dobrej polisy ubezpieczeniowej dla Dziecka. Rodzice coraz częściej chcą mieć odpowiednią ochronę Dzieci - bo przecież Dla Nich Dziecko jest najważniejsze.

masz pytanie

zapisz się do newslettera

Call Now Button
%d bloggers like this: