polisa.tv -ubezpieczenie online

Promocje

Unilink przyznał status Złotego Partnera dla Ubezpieczenia Mirosław Mróz

Dzięki współpracy z Unilink – dla Naszych klientów mamy atrakcyjne promocje i rabaty.

PROMOCJE

Unilink - to największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce. Naszym Klientom udzielamy również okresowych promocji i rabatów. Ponieważ ilość promocji jest bardzo duża i zależy od wielu czynników, które podaje Nam Klient - nie podajemy konkretnych zniżek ubezpieczeniowych. Promocje są duże - w niejktórych przypadkach sięgają nawet - 50% zniżki podstawowej składki ubezpieczeniowej za polisę majątkową ( ubezpieczenie domu) - 35% zniżki podstawowej składki ubezpieczeniowej za polisę komunikacyjną ( ubezpieczenie OC samochodu)

ubezpieczenie OC samochodu w Link4

Zniżka ubezpieczeniowa - 5%

Promocja ważna do 06-05-2022. Odbierz dodatkowy rabat -5% na ubezpieczenie online OC samochodu w Link 4. Promocja nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na zakup ubezpieczenia przez internet w Link4. Rabat jest dodatkową zniżką udzielaną przez agenta ubezpieczeniowego w Mróz Mirosław Tylmanowa.

ubezpieczenie oc samochodu w You Can Drive

Zniżka ubezpieczeniowa - dla młodych klientów.

Promocja ważna do tylko dla kierowców < 30 lat.
Odbierz dodatkowy rabat dla młodych kierowców na ubezpieczenie online OC samochodu w YCD. Promocja nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na zakup ubezpieczenia przez w grupie Ergo Hestia. Rabat jest dodatkową zniżką udzielaną przez agenta ubezpieczeniowego w Mróz Mirosław Tylmanowa.

Bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Naszych Klientów w czasie pandemii COVID-19 - wszystkie formalności związane z zakupem polisy po PROMOCJI - załatwisz online.

Kupuj ubezpieczenia bez wychodzenia z domu.

na adres e- mail otrzymasz ofertę ubezpieczenia z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb - dlatego przeprowadzamy z Klientem APK (analiza potrzeb klienta) .

Wybieramy najkorzystniejszą ofertę wśród posiadanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
W ofercie uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta, polisę opłacisz za pośrednictwem bankowości elektronicznej , Blikiem lub innymi formami płatności.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA PRZYGOTOWANIE KALKULACJI I OFERTY.

Share this:

Like this:

Like Loading...

ubezpieczenie online

ubezpieczenie online NNW DzieckaUbezpieczenie turystyczne onlineubezpieczenie turystyczneUbezpieczenia turystyczne dla aktywnychubezpieczenie turystyczne Odbierz lokalne zniżki ubezpieczeniowe
Ubezpieczenie Turystyczne online
ubezpieczenie online
Close
Call Now Button
%d bloggers like this: