polisa.tv -ubezpieczenie online

Promocje

Unilink przyznał status Złotego Partnera dla Ubezpieczenia Mirosław Mróz

Dzięki współpracy z Unilink – dla Naszych klientów mamy atrakcyjne promocje i rabaty.

PROMOCJE

Unilink - to największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce. Naszym Klientom udzielamy również okresowych promocji i rabatów.Ponieważ ilość promocji jest bardzo duża i zależy od wielu czynników, które podaje Nam Klient - nie podajemy konkretnych zniżek ubezpieczeniowych. Promocje są duże - w niektórych przypadkach sięgają nawet - 50% zniżki podstawowej składki ubezpieczeniowej za polisę majątkową ( ubezpieczenie domu) - 35% zniżki podstawowej składki ubezpieczeniowej za polisę komunikacyjną ( ubezpieczenie OC samochodu)

ubezpieczenie OC samochodu w Link4

Zniżka ubezpieczeniowa - 5%

Promocja ważna do 06-12-2022. Odbierz dodatkowy rabat -5% na ubezpieczenie online OC samochodu w Link 4. Promocja nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na zakup ubezpieczenia przez internet w Link4.Rabat jest dodatkową zniżką udzielaną przez agenta ubezpieczeniowego w Mróz Mirosław Tylmanowa.

ubezpieczenie oc samochodu w You Can Drive

Zniżka ubezpieczeniowa - dla młodych klientów.

Promocja ważna do tylko dla kierowców < 30 lat.
Odbierz dodatkowy rabat dla młodych kierowców na ubezpieczenie online OC samochodu w YCD. Promocja nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na zakup ubezpieczenia przez w grupie Ergo Hestia. Rabat jest dodatkową zniżką udzielaną przez agenta ubezpieczeniowego w Mróz Mirosław Tylmanowa.

Bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Naszych Klientów w czasie pandemii COVID-19 - wszystkie formalności związane z zakupem polisy po PROMOCJI - załatwisz online.

Kupuj ubezpieczenia bez wychodzenia z domu.

na adres e- mail otrzymasz ofertę ubezpieczenia z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb - dlatego przeprowadzamy z Klientem APK (analiza potrzeb klienta) .

Wybieramy najkorzystniejszą ofertę wśród posiadanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
W ofercie uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta, polisę opłacisz za pośrednictwem bankowości elektronicznej , Blikiem lub innymi formami płatności.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA PRZYGOTOWANIE KALKULACJI I OFERTY.

Call Now Button