W wakacje chcemy trochę odpocząć ….czasem jednak wycieczka do Turcji może Nas zaskoczyć – czemu warto kupić ubezpieczenie Allianz.

Podstawą ubezpieczenia w podróży jest ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance. Do niego warto dołączyć ubezpieczenie nnw, bagażu podróżnego i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Dodatkowo ubezpieczenie kosztów wyjazdu z tytułu rezygnacji albo kosztów skrócenia uczestnictwa w imprezie pozwoli w określonych przypadkach na zwrot poniesionych kosztów, jeżeli nie będzie można wyjechać lub będzie trzeba skrócić swoją podróż.
Przykład szkody, w której pomoże ubezpieczenie Allianz Globtroter Monika i Michał wyjechali na egzotyczne wakacje. Jedną z atrakcji, którą oferował hotel była nauka nurkowania. Tak spodobała im się ta aktywność, że nurkowali codziennie. Podczas jednego z zejść pod wodę, Monika wystraszyła się i bardzo szybko się wynurzyła. Po wyjściu na brzeg źle się poczuła i zemdlała. Szybko zostało wezwane pogotowie, które zabrało Monikę do szpitala. Tam, w celu ratowania życia, zastosowano komorę dekompresyjną.

Na szczęście Monika i Michał byli ubezpieczeni w Allianz!

Wysokość odszkodowania: 67 000 zł zwrotu kosztów poniesionych na hospitalizację i transport medyczny.

Wypłaciliśmy je właśnie dzięki ubezpieczeniu w podróży Globtroter, które obejmuje koszty transportu i koszty hospitalizacji.

Warto wiedzieć, że nurkowanie z automatem oddechowym na głębokość do 30 m.p.p.m. zalicza się do sportów rekreacyjnych. Jeżeli  Będziesz nurkował na większą głębokość, pamiętaj o rozszerzeniu ochrony o uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

 Przypominamy również, że  na umowę ubezpieczenia w podróży Globtroter możecie uzyskać dodatkowy raba 10% – o szczegóły zapytaj Agenta Allianz.

 

 

Share this:

Like this:

Like Loading...

ubezpieczenie online

ubezpieczenie online NNW DzieckaUbezpieczenie turystyczne onlineubezpieczenie turystyczneUbezpieczenia turystyczne dla aktywnychubezpieczenie turystyczne Odbierz lokalne zniżki ubezpieczeniowe
Ubezpieczenie Turystyczne online
ubezpieczenie online
Close
Call Now Button
%d bloggers like this: