Promocje

Promocje – zniżki na ubezpieczenie w okresie październik – grudzień 2019.

Wybrane zniżki i promocje za ubezpieczenie – aby uzyskać pełną ilość zniżek i promocji w ww okresie skontaktuj się z Agentem . Przedstawiam tylko wybrane zniżki – ponieważ często po przeprowadzeniu APK (analizy potrzeb klienta) – okazuje się, że klient może uzyskać dodatkowe zniżki na polisie. Zapraszam do kontaktu. 

UNIQA

Ubezpieczenie komunikacyjne dodatkowa zniżka od 10%.

Jeśli masz ubezpieczony dom w Uniqa – skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% na ubezpieczenie Twego samochodu. UNIQAOferta ważna od 1 lipca 2019. Jeśli chcesz możesz otrzymać nawet do –40% zniżki na AC (autocasco) Twego samochodu – warunek posiadanie polisy majątkowej w Uniqa.

 

 

ERGO HESTIA

Ubezpieczenie komunikacyjne – dodatkowa zniżka -10%.

Polisa OC dla Twojego samochodu z dodatkową zniżką -10% otrzymasz jeśli w poprzednim okresie miałeś ubezpieczony pojazd poza ERGO HESTIĄ. Zniżka przysługuje zarówno w OC jak i innych opcjach ubezpieczenia komunikacyjnego.ERGO HESTIA

Ubezpieczenia pozakomunikacyjne – dodatkowa zniżka do -30%.

Skorzystaj z dodatkowej zniżki na ubezpieczenia pozakomunikacyjne np polisa majątkowa domu z dodatkową zniżką -30% na składce ubezpieczeniowej.

 

ALLIANZ

Ubezpieczenie turystyczne -dodatkowa zniżka.

ALLIANZ

Aktualna promocja w Allianz dotyczy ubezpieczenia podróżnego . Ile można zaoszczędzić kupując ubezpieczenie w ALLIANZ u Mirosław Mróz. W ramach strefy A promocja obejmuje kraje: Chorwacja, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Słowacja –zniżka 10% .W ramach Strefy B promocja obejmuje kraje: Chiny, Japonia, Brazylia, Dominikana, Zjednoczone Emiraty Arabskie, zniżka 15% .

 

Wyjazd rodzinny:

  • 2 dorosłych + 1 dziecko (do 20 r.ż.) zniżka 10% .
  • 2 dorosłych + 2 dzieci (do 20 r.ż.) zniżka 15%.
  • 2 dorosłych + 3 dzieci i więcej (do 20 r.ż.) zniżka 20%.

Dlaczego otrzymasz zniżkę – jako  Agent Ubezpieczeń mogę zaoferować  klientom Allianz atrakcyjne promocje na zakup polisy.Oferta ograniczona …nie zwlekaj – czas trwania promocji na ubezpieczenia podróżne w Allianz – ograniczony. Zapraszamy również do sprawdzenia cen składek ubezpieczeniowych za Twój samochód kempingowy – składka może być tańsza nawet o kilka stów w porównaniu do niektórych Towarzystw ubezpieczeniowych.

WARTA

WARTA

Ubezpieczenie turystyczne – dodatkowa zniżka -10%.

Korzystaj z promocyjnej oferty na ubezpieczenia PODRÓŻNE w Warcie. Kup ubezpieczenie podróżne na stronie https://online.warta.pl/ i wpisz kod rabatowy

A00008813004

Dlaczego OTRZYMUJESZ  RABAT – bo dzięki  długoletniej współpracy WARTY z najlepszymi agentami,  mogę  Ci  zrobić ten prezent. Jeśli nie wiesz jak wpisać kod zapraszam do kontaktu.

Oczywiście zapraszam również do sprawdzenia innych ofert Warty – Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu i domu w WARCIE.

Wymagamy: Zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych w celu przygotowania oferty ubezpieczeniowej.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com